LT / EN / RU

Apie mus

UAB „Resko“ – muitinės tarpininkavimo, sandėliavimo ir krovos paslaugas atliekanti įmonė. Įsikūrėme 2010 metais, esame jauna įmonė, tačiau joje dirba kvalifikuoti specialistai, turintys ilgametę patirtį šioje paslaugų sferoje. Įmonėje šiuo metu dirba 17 darbuotojų, kurie pasiruošę visada Jums padėti muitinės tarpininkavimo, krovinių saugojimo bei krovimo klausimais.
Mūsų muitinės tarpininkų atstovai turi muitinės tarpininkų pažymėjimus bei visas reikiamas licenzijas, leidžiančias atstovauti muitinėje ne tik juridinius, bet ir fizinius asmenis. Taip pat turime dvejus sandėlius ir reikiamą techniką, su kuria galime krauti įvairaus dydžio ir svorio krovinius. Mūsų sandėliai įsikūrę geroje vietoje, prie Kauno Teritorinės muitinės Centro posto, tai leidžia greitai ir operatyviai atlikti visus muitinės formalumus.

Sandėliai yra strategiškai patogioje vietoje, prie tarptautinio kelio „Via Baltica“ (vakarinio Kauno aplinkkelio). Patogus privažiavimas, aplenkiant miesto kamščius

Moderni krovimo technika ir kvalifikuotas personalas leidžia vienu metu aptarnauti didelį transporto priemonių ir krovinių srautą.

Kvalifikuoti ir patyrę muitinės tarpininkai greitai bei profesionaliai Jums sutvarkys muitinės procedūras bei su jomis susijusius visus dokumentus.