LT / EN / RU

Paslaugos

SANDĖLIAVIMO PASLAUGOS

 

Pagrindinės veiklos kryptys:

Sandėliai yra strategiškai patogioje vietoje, prie tarptautinio kelio „Via Baltica“ (vakarinio Kauno aplinkkelio). Patogus privažiavimas, aplenkiant miesto kamščius. Sandėlių plotas – 3000 kv.m ir atvira sandėliavimo aikštelė 2000 kv.m. Taip pat yra galimybė krovinius sandėliuoti temperatūrinį rėžimą palaikančiuose sandėliuose. Aptverta, saugoma krovinių, lengvųjų automobilių, puspriekabių stovėjimo-saugojimo aikštelė. Sandėliuojamų prekių bei saugomų transporto priemonių saugumą užtikrina visą parą veikiantis apsaugos postas, apsauginės signalizacijos bei video stebėjimo sistema. Visi sandėlyje laikomi kroviniai apdrausti. Muitinės sandėlyje galima sandėliuoti importuojamus, eksportuojamus ir tranzitu per Lietuvą gabenamus krovinius.

 

KROVIMO PASLAUGOS

Moderni krovimo technika ir kvalifikuotas personalas leidžia vienu metu aptarnauti didelį transporto priemonių ir krovinių srautą. Krovos darbus atliekame su įvairia krovos darbų technika, yra 5 autokrautuvai kurių kėlimo galia nuo 1,5 tonos iki 10 tonų vienos krovinio vietos. Tokių, įvairaus svorio perkraunamų krovinių be autokrano ir už standartinę kainą, neatlieka nei vienas muitinės sandėlis Lietuvoje.

 

Krovos darbai:

 

DOKUMENTŲ ĮFORMINIMAS

Kvalifikuoti ir patyrę muitinės tarpininkai greitai bei profesionaliai Jums sutvarkys muitinės procedūras bei su jomis susijusius visus dokumentus. Dažnai besikeičiančiose krovinių gabenimo bei forminimo taisyklėse mes visada ieškome sprendimų, kad būtų patenkinti kliento poreikiai ir kroviniai išvyktų laiku ir tinkamai suforminti.

 

Teikiame visas muitinės tarpininkavimo paslaugas:

Sandėliai yra strategiškai patogioje vietoje, prie tarptautinio kelio „Via Baltica“ (vakarinio Kauno aplinkkelio). Patogus privažiavimas, aplenkiant miesto kamščius

Moderni krovimo technika ir kvalifikuotas personalas leidžia vienu metu aptarnauti didelį transporto priemonių ir krovinių srautą.

Kvalifikuoti ir patyrę muitinės tarpininkai greitai bei profesionaliai Jums sutvarkys muitinės procedūras bei su jomis susijusius visus dokumentus.